Sepetiniz boş

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizde Soya veya Herhangi Bir Katkı Maddesi Kullanıyor Musunuz ?

Ürünlerimizin tamamı Avrupa'nın ilk ve tek köfte fabrikası olan Yenişehir fabrikamızda herhangi bir katkı maddesi eklenmeden gıda mühendisleri kontrolünde üretilmektedir. Ayrıca ürettiğimiz ve sattığımız her üründen aylık olarak numuneler alınmaktadır. Köftelerimiz %70 dana eti, %30 kuzu eti, ekmek, tuz, pul biber, beyaz soğan ve ustalarımızın maharetleriyle üretilmektedir.

Köfteci Yusuf Hayvan Teminini Nereden Yapmaktadır ?

Tadıyla akıllarda ve ağızlarda iz bırakan köftelerimizin üretimi için ihtiyacımız olan etlerin %50’sini veteriner hekim kontrolünde özel yemleme programları ile yetiştirdiğimiz dana ve kuzulardan sağlıyoruz. Standartlarımıza uygun ölçülerde Marmara Bölgesi’nde yetiştiricilik yapan üretim çiftliklerinden ve Balıkesir, Konya ve Ankara illerimizden de karkas et temin edilmektedir. Kesimlerimiz ise veteriner hekim kontrolünde Bursa, Yenişehir ve İznik Belediye Mezbahaneleri'nde İslami usüllere uygun olarak yapılmaktadır.

Helal Gıda Sertifikası / Belgesi'ne Sahip Misiniz ?

Helal gıda sertifikamız ve belgemiz bulunmaktadır. Kurumumuz Dünya Helal Birliği ( WHU ) tarafından denetlenerek HELAL sertifikası almaya hak kazanan Türkiye'de sektörünün ilk ve öncü kuruluşudur.

Şubelerinize Ürünleriniz Günlük Olarak Mı Gelmektedir ?

Ürünlerimizin imalathanemizden şubelerimize sevkiyatı kamyonlarla soğuk zincir kırılmadan ( + 4 ) derecede muhafaza edilerek günlükten bile daha taze olarak günde 3 kez sevkiyat yapılabilmektedir.

KÖFTECİ YUSUF Ortaklık Yapısı Nedir ?

KÖFTECİ YUSUF markası %100 yerli sermayeyle kurulmuş bir aile şirketidir.

Şubelerinizle İlgili Olarak Genel Bilgi Verebilir Misiniz ?

Otopark : Eskişehir şubemiz hariç diğer tüm şubelerimizde açık otoparkımız bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri : Şubelerimizin çalışma saatleri farklı olup Yalova, Susurluk ve Bozüyük şubelerimiz 24 saat boyunca hizmet vermektedir. İznik, Orhangazi, Gemlik, Yalova Yolu Bursa, Mudanya Yolu ve Özlüce şubelerimiz 07.00 - 02.00 arasında hizmet vermektedir. Eskişehir şubemiz ise 06.00 - 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Ödeme Şekilleriniz Nelerdir ? Yemek Kartları Geçerli Midir ?

Tüm şubelerimizde Ticket, Sodexo, Setcart, Paye Kart, Metropol ve Multinet kartları ve kuponları geçerlidir. Ayrıca tüm şubelerimizde nakit, banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yeni Ürününüz Kahvaltı Tabağıyla İlgili Olarak Bilgi Verebilir Misiniz ?

Yeni satışa çıkardığımız kahvaltı tabağı tüm Köfteci Yusuf şubelerimizde BAL, KAYMAK, VİŞNE REÇELİ, BEYAZ PEYNİR, EZİNE PEYNİRİ, TEREYAĞ, BATON SUCUK, DOMATES, SALATALIK, BİBER, HAŞLANMIŞ YUMURTA, MARUL, SİYAH, ÇİZİK, BİBERLİ ZEYTİN ve SINIRSIZ ÇAY'DAN oluşan zengin içeriğiyle hizmetinize sunulmuştur. Kahvaltı tabağımızı hemen almak için http://www.kofteciyusuf.com/kahvalti-tabagi.html linkine tıklayarak kolay ve hızlı olarak temin edebilirsiniz.

Köftenizi Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

Etiket üzerinde yazmakta olan son kullanma tarihine bağlı olarak ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan 3 gün boyunca muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucudaki raf ömrü ise 1 aydır.

Bayilik / İsim Hakkı Veriyor Musunuz ?

Tüm şubelerimizi KÖFTECİ YUSUF bünyesinde çalışmakta olan personellerle ve kendi ekibimizle yönetmekteyiz. Kalite, hijyen, hizmet ve lezzet standartlarımızı korumak adına şu an için bayilik / isim hakkı vermiyoruz.

Sucuğunuzu Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

Etiket üzerinde yazmakta olan son kullanma tarihine bağlı olarak ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan 1 ay boyunca muhafaza edebilirsiniz. 

KÖFTECİ YUSUF Çiğ Sucuk almak için ; http://www.kofteciyusuf.com/yeni/kangal-sucuk.html adresine tıklayabilirsiniz.

KÖFTECİ YUSUF Izgara Sucuk almak için ; http://www.kofteciyusuf.com/yeni/sucuk-urunleri.html adresine tıklayabilirsiniz.

Yandex.Metrica